تبلیغات
دست نوشته های سبز - همایش ایمنی و مدیریت پسماندهای شیمیایی
دست نوشته های سبز
محیط زیست سالم=زندگی........................................................................................خوش آمدید
پنجشنبه 25 فروردین 1390

همایش ایمنی و مدیریت پسماندهای شیمیایی

پنجشنبه 25 فروردین 1390

سه شنبه گذشته دومین همایش دانشجویی "ایمنی و مدیریت پسماندهای شیمیایی" در دانشکده شیمی دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد،در کل همایش خوبی بود ولی بهتر بود رو مقالات انتخاب شده برای ارائه بیشتر دقت میشد،در نهایت هم سه مقاله برتر اعلام شدند که اگر من بجای گروه داوری بودم یخورده بیشتر دقت میکردم؛ به نظر من یکی از مقالات کاملا کپی پیست بود و نمیشد به عنوان یه مقاله ی درست درمون انتخاب بشه و جایزه هم بگیره!خلاصه دیگه اتنخاب شد!

بعداز پایان همایش هم دوتا کارگاه برگزار شد؛ "پیشرفت ها و نوآوری ها درکنترل و حذف آلودگی های صنعتی" و "مدیریت پسماندهای شیمیایی و ایمنی در آزمایشگاههای شیمی" کارگاه اول که چیز خاصی به من نداد،راستشو بخواین در انتخاب مدرس برای این کارگاه دقت لازم نشده بود!مدرس درطول مدت ارائه کاملا استرس داشت درحالی که تسلط کافی هم برروی مسائل مورد بحث نداشت و حتی یکسری از مسائل ساده ی محیط زیست رو قاطی کرده بود،که من احساس میکنم به دلیل استرسش بود! ولی کارگاه دوم بسیارمفید بود و واقعا جا داره از برگزار کنندگان و همچنین مدرس کارگاه تشکر کنم.

این عکس هم تقدیم به میهمان عزیز و دوست داشتنی همایش،بانوی محیط زیست ایران:خانم مه لقا ملاح،که در دقایقی از همایش با صحبت های شیرین و تاثیرگذار خودشون جو احساسی خاصی را در سالن همایش ایجاد کردند.

باتشکر از: "یک محیط زیستی" بابت ارسال عکس


گزارش کاملتری از این همایش رو میتونید در:  www.bazpasmand.ir بخونید.كد ماوس